Panicum v. ´SHENANDOAH´- proso prútnaté
Kód: 1260047Podrobný popis
Panicum Shenandoah - vytvára trsy zhruba jeden meter vysoké. Konce listov sa koncom leta vyfarbujú do červenohneda. V čase kvitnutia vytvára vzdušné kvetenstvo. Vysádzame na slnečné stanovište do priepustnej pôdy. V jarných mesiacoch zrežeme niekoľko centimetrov nad zemou. Môžeme vysádzať do trvalkových záhonov alebo ako monokultúru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trvalky |
|---|---|
| Výška: | 100 cm |
| Šírka: | 40-50 cm |
| Kvet: | červenohnedy |
| Doba kvitnutia: | VII-IX |
| Stanovište: | slnko |
| Nároky na vodu: | nízke |
| Mrazuvzdornosť: | -25°C |
| Kontajner: | 9x9 |
| Spon pri výsadbe: | 60x60cm |
| Výška pri dodaní: | 5-20cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
