Geum coccineum ´KOI´- kuklík
Kód: 1260076Podrobný popis
Geum c. Koi – trsovitá trvalka s jasne oranžovými kvetmi so žltým stredom, ktoré rastú na dlhých rozložitých stonkách. Vysádzame na slnečné až polotienisté stanovište do popredia trvalkových záhonov alebo skaliek. Vyžadujú vlhkú a priepustnú pôdu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trvalky |
|---|---|
| Výška: | 20-30cm |
| Šírka: | 40cm |
| Farba kvetu: | oranžová |
| Stanovište: | slnko, polotieň |
| Doba kvitnutia: | V-VII |
| Nároky na vodu: | stredné |
| Spon pri výsadbe: | 30x30cm |
| Mrazuvzdornosť: | -25°C |
| Kvetináč: | 9x9 |
| Výška pri dodaní: | 5-20 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
