Gaura lindheimeri ´EMMELINE WHITE´- gaura
Kód: 1260075Podrobný popis
Gaura l. Emmeline White - nižšia bielo kvitnúca nenáročná trvalka vhodná do záhonov na slnečné stanovištia. Darí sa jej v priepustných suchších pôdach kde kvitne celé leto. Dobre vynikne vo výsadbach s okrasnými trávami. Na balkóny terasy ju môžeme vysádzať do kvetináčov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trvalky |
|---|---|
| Výška: | 30-40cm |
| Šírka: | 40cm |
| Farba kvetu: | biela |
| Stanovište: | slnko |
| Doba kvitnutia: | V-X |
| Nároky na vodu: | stredné |
| Spon pri výsadbe: | 35x35cm |
| Mrazuvzdornosť: | -18°C |
| Kvetináč: | 9x9 |
| Výška pri dodaní: | 5-20 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
